Åpningstider og Kontaktinfo
Åpningstider
Butikk  
Man - Fre 0800 - 1700
Lørdag 1000 - 1400
Verksted  
Man - Fre 0800 - 1700
Lørdag 1000 - 1400
Ring oss
77 83 09 10
Send oss en mail

butikk@bilxtra.as

Besøk oss

Bjørn Ole Lundberg

Daglig Leder

Hovedansvar for drift av Lundberg Bilservice.

907 44 774
bole@bilxtra.as

Svein Inge Andersen

Teknisk Leder Verksted

47923950
sveininge@bilxtra.as

Andrè Skoland

47923948
andre@bilxtra.as

Richard Aronsen

Mekaniker

47923952
richard@bilxtra.as

Robin Pedersen Fagerthun

Lærling verksted

47912949
robin@bilxtra.as

Kari Anne Lundberg

Lagermedarbeider

77830910
butikk@bilxtra.as

Elnar Lundberg

Konsernsjef

90033338
elnar@bilxtra.as

Tone Grande Nilsen

Regnskapsmedarbeider

47923944
tone@bilxtra.as

Cato Helgesen

BUTIKKSJEF

Følge opp arbeid på verksted og delebestillinger.

47923947
cato@bilxtra.as

Snorre Sigbjørnson Larsen

Bilmekaniker

47923953
snorre@bilxtra.as